Muzikë

Eni Koci dhe Fisnikët publikuan këngën “Lamtumirë”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Eni Koci dhe grupi Fisnikët publikuan bashkëpunimin “Lamtumirë”. Për tekstin u përkujdesën Genc Prelvukaj dhe Agim...

Më shumë postime