Sport

“Vajzat dardane janë dëshmia më e mirë si prezantohet shteti dhe kombëtarja”

Kombëtarja e Kosovës e femrave e ka siguruar kualifikimin në Ligën B të Ligës së Kombeve. Vashat e Kosovë mposhtën...