Kulturë

“Më fal”, kënga e re e Esttos

Publikuar

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Estto ka publikuar këngën e re. Kënga mban titullin “Më fal”, dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin u përkujdes Estto, kurse për videoklipin ND Filmpro./UBTNews

Vazhdo të lexosh

Kulturë

“Gangster”, kënga e re e Loredanës

Publikuar

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi ka publikuar mbrëmë këngën e re, “Gangster”. Kënga është në gjuhën gjermane.

Edhe këtë herë ajo ka bashkëpunuar me Miksu dhe Macloud, ndërkaq klipi është mjaft i veçantë dhe artistja duket më ndryshe sesa herave të tjera./UBTNews

Vazhdo të lexosh

Të kërkuara