Film & TV

“The Kissing Booth 3” debuton në verën e vitit 2021

Publikuar

Aktorja e filmit  “The Kissing Booth”, Joey King mbrëmjen e së dielës ka bërë të ditur se pjesa e tretë e filmit me skenar nga Vince Marcello, “The Kissing Booth” do të lansohet në verën e vitit 2021.

Aktorja pas pranimit të çmimit “Comedy Movie Star” të fituar në “People’s Choice Awards”, ndër të tjera tregoi për publikun se i kishte premtuar vetes se nëse e fiton këtë çmim, do të bëjë publike debutimin e pjesës së re të “The Kissing Booth”.

“Unë i thash vetes nëse do të fitoja, do të ndaja një lajm shumë emocionues me të gjithë. Unë dua t’ju them se “The Kissing Booth 3”, pjesa jonë e fundit do të dalë në verën e vitit 2021″, u shpreh ajo, transmeton Female First.

King zbuloi gjithashtu se “The Kissing Booth” do të mbledhë prapë të gjithë aktorët kryesorë që janë pjesë e filmit të parë dhe të dytë. Në grupin e këtyre aktorëve përveç Joey King në rolin e Elle, bëjnë pjesë edhe Chase Dallas në rolin e Noah Flynn, Jesse Rowan-Goldberg në rolin e Lee Flyyn dhe aktorë të tjerë.

Filmi “The Kissing Booth” bazohet në romanët e autores Beth Reekles që flasin për studenten Elle Evans dhe jetën e saj përgjatë viteve të shkollës së mesme dhe fillimit të universitetit.

“The Kissing Booth 3” është një film komedi, romancë e drejtuar nga Vince Marcello me skenar nga Marcello dhe Jay Arnold./UBTNews

Vazhdo të lexosh

Film & TV

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman në pritje të fëmijës së dytë

Publikuar

Modelja e mirënjohur shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori i mirënjohur turk, Tolgahan Sayisman, janë në pritje të fëmijës së dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur modelja në Instagram, teksa u shpreh se mezi po e presin ardhjen në jetë të foshnjes.

Almeda dhe Tolgahan kanë edhe një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Efehan./UBTNews

Vazhdo të lexosh

Të kërkuara