Kronika e zezë

Babai dhe e bija e rrahën nënën

Publikuar

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur në Prishtinë. Mbrëmë rreth orës 23:00 një grua ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga burri dhe vajza e saj.

Sipas njoftimit të Policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor si pasojë e lëndimeve të marra.

“I dyshuari gjendet në arrati, ndërsa e dyshuara femër është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës./UBTNews

Kronika e zezë

Arrestohen tre shtetas të huaj në lagjen “Emshir”

Publikuar

Tre persona janë arrestuar mëngjesin e sotëm në lagjen “Emshir” nga njësiti EUROFAST. UBTNews mëson se bëhet fjalë për tre shtetas të huaj.

UBTNews ka provuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës, dhe është në pritje të përgjigjes. Do t’ju mbajmë të informuar në lidhje me rastin./UBTNews

Vazhdo të lexosh

Të kërkuara