Aktualitet

Hetimi parlamentar, “zjarri i PD” detyron PS të ndryshojë ligjin për komisionet hetimore

Tymi dhe flakët në parlament sipas deputetëve të “Rithemelimit” të Sali Berishës janë shprehje e revoltës për mohimin e ngritjes...