Kulturë

Sinan Vllasaliu me këngë dedikuar Ushtrisë së Kosovës

Publikuar

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e re me titull “Ushtria e Kosovës”. Për tekstin e kësaj kënge u përkujdes Arsim Bunjaku, kurse për orkestrimin Florent Boshnjaku.

Kënga erdhi vetëm në versionin audio dhe ka një tekst shumë emocionues./UBTNews

Kulturë

“Gangster”, kënga e re e Loredanës

Publikuar

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi ka publikuar mbrëmë këngën e re, “Gangster”. Kënga është në gjuhën gjermane.

Edhe këtë herë ajo ka bashkëpunuar me Miksu dhe Macloud, ndërkaq klipi është mjaft i veçantë dhe artistja duket më ndryshe sesa herave të tjera./UBTNews

Vazhdo të lexosh

Të kërkuara