Rajoni

22 të vdekur dhe 1 mijë e 342 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut njofton se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 22 pacientë si pasojë...

Më shumë postime